Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Oryginalny kaptur 2018

Długi płaszcz z kapturem

Przygotowania do sezonu jesiennego i zimowego warto rozpocząć przede wszystkim od wyboru ciepłej, komfortowej i dopasowanej do typu sylwetki odzieży wierzchniej. Obecnie jednymi z najpopularniejszych ubrań tego typu okazują się stylowe i eleganckie, długie płaszcze puchowe, wyposażone w praktyczny kaptur.

Zakup zimowego płaszczyka z odpinanym lub wszytym na stałe kapturem to bez wątpienia doskonałe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu z powodzeniem i skutecznie ochronimy głowę oraz twarz podczas wietrznej pogody czy silnych opadów śniegu. W salonach odzieżowych znaleźć można obecnie mnóstwo najróżniejszych fasonów i krojów tego rodzaju okryć wierzchnich, jak zatem wybrać model najodpowiedniejszy dla naszych potrzeb i oczekiwań?

Pikowane kurteczki i płaszcze zimowe mogą znacznie różnić się od siebie nie tylko pod względem kolorystyczny, ale także swoim krojem. Bez wątpienia jednymi z bardziej praktycznych fasonów okażą się stylowe, eleganckie i długie modele, sięgające nieco nad lub za kolano. W ten sposób doskonale ochronią one nasze nogi przed zimnem i wilgocią podczas silnych opadów deszczu czy śniegu. Pamiętajmy jednakże, iż decydując się na taki krój powinniśmy wybrać płaszcz na tyle luźny, by nie krępował naszych ruchów podczas chodzenia.

Zależnie więc od naszych własnych potrzeb, preferencji i upodobań, na jesień lub zimę możemy z powiedzeniem wybrać długi, błyszczący płaszcz z kapturem w naszym ulubionym odcieniu kolorystycznym. Utrzymane w mocnych i zdecydowanych barwach kurtki takie świetnie sprawdzą się przede wszystkim jako codzienna, wygodna i modna odzież do szkoły, pracy lub eleganckie okrycie wierzchnie na imprezę czy kameralną prywatkę.

Ciekawym pomysłem może okazać się także wybór ciepłego płaszczyka z kożuszkiem lub sztucznym futerkiem. Niektóre fasony płaszczy z kapturem posiadają również efektowne i praktyczne ocieplenie, zarówno po wewnętrznej stronie odzieży, jak i wewnątrz kaptura, dzięki czemu jeszcze lepiej ochronią naszą głowę i twarz przed minusową temperaturą. Decydując się na taki model warto wybrać jednakże fason z regulowanym za pomocą wygodnych ściągaczy kapturem, dzięki czemu odpowiednio dopasujemy jego szerokość i głębokość do własnych potrzeb.

W tym miejscu warto wspomnieć o ciepłych i wygodnych fasonach długich płaszczy dla dzieci, wyposażonych w kaptur z polarowym obszyciem. Założony bezpośrednio na czapkę kaptur jeszcze lepiej ochroni przed chłodem nasze pociechy, zapewniając im tym samym maksimum komfortu i swobodę ruchów w każdej sytuacji, nawet podczas zimowego szaleństwa na świeżym powietrzu. Dodajmy jeszcze, iż podobnie jak damskie fasony zimowej odzieży wierzchniej, ta również kurtki i płaszcze męskie często wyposażone są w dodatkowy, praktyczny kaptur.