Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Eleganckie płaszczyki z kołnierzem 2018

Fantazyjne kołnierze

Odzież wierzchnia na jesień i zimę powinna być przede wszystkim cierpła i wygodna, by nie krepowała ruchów podczas codziennych czynności. Warto jednak zadbać również o wybór pomysłowego, stylowego fasonu puchowej czy pikowanej kurtki zimowej, by prezentować się w niej pięknie i szykownie, niezależnie od sytuacji czy okazji.

Jednymi z popularniejszych obecnie damskich płaszczy i kurtek zimowych okazują się przede wszystkim modele z efektownymi, wywijanymi kołnierzami oraz oryginalnymi stójkami, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również zapewniają doskonałą ochronę przed mrozem, wiatrem czy silnymi opadami śniegu. Jak zatem wybrać najodpowiedniejszy dla siebie fason takiej fantazyjnej odzieży wierzchniej na sezon jesienno-zimowy?

Zależnie od własnych preferencji i upodobań możemy zdecydować się na zakup ocieplanej, puchowej kurtki sięgającej za kolano. Amatorkom aktywnego trybu życia czy sportowych trendów odzieżowych warto polecić również wygodne kurteczki do pasa czy krótsze płaszczyki z regulowanym paskiem i praktycznym zapięciem na zamek błyskawiczny, rzepy lub dekoracyjne guziczki.

Wiele z tego rodzaju markowych płaszczy i kurtek posiada także efektowne ozdoby. Oprócz odzieży wierzchniej z kapturem na uwagę zasługują także efektowne fasony dłuższych kurtek z grubymi, ciepłymi kołnierzami, które zależnie od potrzeb czy warunków pogodowych można postawić, chroniąc tym samym kark i szyję lub też wywinąć pod spód, ładnie układając szalik lub apaszkę.

Niektóre modele tego rodzaju kurteczek i płaszczyków mogą posiadać również pomysłowe, szerokie kołnierze zasuwane na zamek lub regulowane przy pomoc ściągaczy, dzięki czemu można będzie z łatwością dopasować je do własnych preferencji, osłaniając twarz przed chłodem i wiatrem. Na specjalną okazję można również śmiało włożyć stylową i elegancką kurtkę z futrem bądź sztucznym, kolorowym futerkiem, zdobiącym kołnierz lub lamówki i kieszonki.

Jak się okazuje, także wiele z dostępnych w salonach odzieżowych lub aukcjach internetowych kurtek zimowych dla Panów posiadać może efektowne kołnierze i wygodne stójki. Zazwyczaj fasony takie utrzymane są w nieco bardziej stonowanej kolorystyce niż odzież damska. Te z kolei modele kolorowych kurteczek dziecięcych i młodzieżowych w odcieniach złota, srebra, czerwieni, filetu czy delikatnych pasteli mogą być dekorowane również wstawkami z błyszczących, śliskich materiałów, odpornych na działanie wody i mrozu.