Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Zimowa kurtka męska 2018

Modele męskich kurtek puchowych

W poprzednich artykułach naszego serwisu omówiliśmy szeroko najpopularniejsze fasony damskich kurtek i płaszczy puchowych oraz pikowanych, odpowiednich na każdą okazję. Również ciepłe, wygodne i praktyczne kurteczki męskie na chłodny sezon jesienno-zimowy okazują się niezwykle pomysłowe i efektowne.

Pragnąc zapewnić sobie maksimum wygodny podczas mroźnych czy wietrznych, zimowych dni bez wątpienia warto wybrać dla siebie najlepszą kurtkę lub połaszcz o odpowiedniej długości. Obecnie z powodzeniem wybierać możemy z mnóstwa najróżniejszych krojów i fasonów przeznaczonych dla Panów, ceniących sobie elegancki, szykowny i modny wygląd, zarówno na co dzień, jak i podczas najważniejszych uroczystości czy wydarzeń.

Jednymi z popularniejszych okryć wierzchnich dla mężczyzn okazują się praktyczne, sięgające pasa lub do połowy uda kurtki z kapturem, który można dowolnie regulować lub w razie konieczności odpiąć. Również eleganckie płaszcze w ciemnych, stonowanych kolorach to doskonały wybór, szczególnie, iż w ten sposób skutecznie ochronimy nie tylko plecy i klatkę piersiową, ale również nogi przed minusową temperaturą i porywistym wiatrem.

Panowie ceniący sobie aktywny tryb życia mogą z powodzeniem wybrać dla siebie także stylowe, młodzieżowe fasony kurtek puchowych i pikowanych, wyposażone w regulowane paski, wywijane kołnierze, wysokie stójki oraz mnóstwo pojemnych i praktycznych kieszonek. Niektóre tego rodzaju okrycia na zimę mogą być wykonane z efektownych i oryginalnych, błyszczących materiałów, odpornych na działanie wilgoci i mrozu.

Na zimę można też z powodzeniem pokusić się o zakup stylowych, klasycznych płaszczy z futrem lub sztucznym kożuchem, stanowiących przyjemne w dotyku ocieplenie odzieży lub nietuzinkową ozdobę przy kapturze, kołnierzu lub wszelkich lamówkach i rękawach. Futerko takie może być utrzymane w kontrastującej z barwą materiału kolorystyce, tworząc oryginalną i modną kompozycję.

W tym miejscu należy jeszcze wspomnieć o najpopularniejszej kolorystyce męskich płaszczy i kurtek zimowych. Co prawda, nie są one tak dekoracyjne jak fasony damskie, jednakże mogą posiadać kolorowe zamki błyskawiczne lub pomysłowe guziki przy kieszeniach i mankietach. Panowie w każdym wieku doskonale prezentować się będą przede wszystkim w czarnych płaszczach, kurtkach ciemno brązowych lub granatowych. Nastolatkom należy zaś polecić kurtki w kolorze zieleni, szarości lub odcieni niebieskiego.